Søndag 19.mai 2019
tips, tilbakemeldingar og stoff til Bryggja.no

Bryggja Skyttarlag - Nyhende

Framside | Om oss | Nyheiter | Arrangement

Terminliste 2004 for Fjordane og Sunnmøre

Av Stig-Rune Maurstad

På Sunnmøre er påmelding til alle stemner kl. 20-22 onsdager før stemnedato.

MINIATYRSTEMNER
Jan.04.Ørskog
Jan.04.Hildre og Brattvåg
Jan.10.Rakvåg
Jan.11.Hovdeb. og Ørsta
Jan.11.Volda
Jan.11.Vartdal
Jan.10.Utvik
Jan.10.Markane
Jan.17.Søvikdal
Jan.17.Sykkylven
Jan.17.-18.Fosna
Jan.17.-18.Bjørge
Jan.18.Åndalsnes
Jan.18.Nordbygda
Jan.18.Eidsbygda
Jan.24.-25.Surnadal
Jan.24.-25.Rindal
Jan.24.-25.Kleive
Jan.25.Syvde
Jan.25.Sundnes
Jan.24.-25.Solund
Jan.24.-25.Aurland
Jan.24.-25.Knipenborg
Jan.24.-25.Farnes
Jan.24.-25.Nesse
Jan.24.-25.Vetlefjorden
Jan.31.Olden
Jan.31.Stryn
Jan.31.-Febr.01Hafslo
Jan.31.-Febr.01Indre Hafslo
Jan.31.-Febr.01Fortun
Febr.01Førde
Febr.01Naustdal/Midtredalen
Febr.6.-7.Nyborg
Febr.7.-8.Leikanger
Febr.7.-8.Sogndal
Febr.7.-8.Norum
Febr.14.-15.Brandsøy/Eikefjord
Febr.14.Samlagstemnet
Febr.21.-22.UtvikFylkesstemnet
Nov.21.Dalane
Nov.21.Fiskå
Nov.28.Nesjestr. og Skaala
Nov.28.Ålesund
Nov.28.Langevåg
Des.05.Eide og Naas
Des.05.Stranda
Des.05.Sunnylven
Des.28.Rekdal
Des.28.Engsetdal/Skodje
SKIFELT
Febr.15.Kveldulf
Mars 07.Norum landsd.kr.
Mars 13.MoldeNM normal
Mars 14.MoldeNM sprint
Mars 21.HornindalSamlagst.
SKOGSLØP MED SKYTING
Mars 16.Surnadal
Juli 2.Eide og Naas
Aug. 13.Bæverdalen
Aug.14.NSSSamlagst.
Sept.28.HaugenTrening/samling
FELT
Mars 14.Vartdal
Mars 14.Hjartåbygda
Mars 21.Hjørungavåg
Mars 21.Knipenborg
Mars 21.Tønjum
Mars 28.Dale
Mars 28.Hyllestad
Mars 28.Aurland
Mars 28.Stålring
Mars. 28.Bjørge
Apr.04.Viksdalen
Apr.04.Holsen
Apr.04.Syvde
Apr.04.Sundnes
Apr.17.Haugen
Apr.17.Hundeide
Apr.17.Eidsbygda
Apr.18.Askvoll/Holmedal
Apr.17.-18.Feios
Apr.17.-18.Fresvik
Apr.25.RandSamlagst.
Mai 02.Hafslo
BANE
Mars 27.Aurland
Mars 27.Stålring
Mai 01.-02.Hafslo
Mai 07.-08.Haugen
Mai 07.-08.Eidsbygda
Mai 08.-09.Nyborg
Mai 08.-09.Oppedal
Mai 08.Leikanger100m stemne
Mai 20.Knipenborg
Mai 20.Farnes
Mai 22.-23.Norgescup
Mai 29. og 31.Bryggja
Mai 31.Stadlandet
Juni 04.-05.Stryn
Juni 04.-05.Florø
Juni 04.-05.Indre Hafslo
Juni 04.-05.Fortun
Juni 06.Skytingens dag
Juni 12.-13.Eid/HaugenLandsdelskr.st. bane og felt
Juni 19.-20.Førde
Juni 19.-20.Gaular
Juni 19.-20.Sogndal
Juni 19.-20.Leikanger
Juli 3.-4.Ålfoten
Juli 3.-4.Rugsund
Juli 3.-4.Holsen
Juli 3.-4.Naustdal/Midtredalen
Juli 10.-11.Solund
Juli 17.-18.Dale
Juli 17.-18.Hyllestad
Juli 17.-18.Stroka
Juli 24.-25.MarkaneOlsokst.
Juli 29.-31.SørlandetNorgescup
Juli/Aug.31.-7.SandnesLS
Aug. 14.-15.I.Gloppen/HyenSamlst.
Aug. 28.Finale Toyotacup

Des. 4.-5.Ombodsmøte

Gå til nyhendearkiv

Program for 17-mai på Bryggja 2019
Onsdagsturane og kløverutrane i 2019, plakat
Bryggja Sanitetsforening
Cruiseanløp til Norfjord i 2019
Søknadsskjema til Bryggja skule AS
17-mai komiteen på Bryggja 2019
Trekningsliste, Haustfesten til Hei og Hå 4H
Hei og Hå 4H
Status pr. 26.oktober. Gapahuk ved Lefdalsvatnet, 4H-prosjekt
Hei og Hå 4H

 

9. mar - 23. mai
Vårplan til Fjordly ungdomssenter
22. mai
Onsdagstur Øgarden frå Hole
Bryggja Sanitetsforening
25. mai
MARKNAD PÅ BRYGGJA på Nore Fjordsenter
Ytre Nordfjord Brass
29. mai
Onsdagstur til Yste Raudeggjevatnet frå Brunsvika
Bryggja Sanitetsforening
5. jun
Onsdagstur frå Vaulen til Nykjen, parkering ved bilveg mot Åheim
Bryggja Sanitetsforening
2. nov
Country-fest i Bryggja Kulturhus
Vestavind